Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Обладнання і верстати   /   Талі й лебідки   /   Intertool

Таль / лебідка Intertool GT1444

Фото - Таль / лебідка Intertool GT1444
Відео 4Фото 6
Intertool GT1444
1000 кг, 2000 кг (з блоком)2000 кг, 4000 кг (с блоком)
Тип пристрою
лебідка важільна
Тяговий механізм
тросовий
Вантажопідйомність
2000 кг
Вантажопідйомність з блоком
4000 кг
Довжина троса / ланцюга
3 м
Діаметр троса / ланки ланцюга
5.5 мм
Комплектація
трос сталевий
блок
Вага
5.75 кг
Офіційний сайт
ua.intertool.ua
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool GT1444

Усі ціни 10 →

Лебідка важільна тягове зусилля 4 т, трос 2.50 м * 5.5 мм, робоча довжина троса 1.20 м INTERTOOL GT1444

Призначення Важільна лебідка застосовується для виконання важкої роботи без зусиль з боку оператора. За її допо... щемогою переміщують на невеликі відстані (1,25 м) вантажі у горизонтальній та похилій площині, вагою до 4 тонн. Підходить для буксирування застряглого автомобіля, затягування човнів, виконання складських та монтажних робіт, приведення в дію різноманітних
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
777 грн.

Подъемник (лебедка) рычажная Intertool GT1444 тяговое усилие 4т, трос 2.50м*5.5мм, рабочая длина троса 1.20м

Назначение Рычажная лебедка с применяется для выполнения тяжелой работы без усилий со стороны оператора. С ее помощью пер... щеемещают на небольшие расстояния (1.25 м) грузы в горизонтальной и наклонной плоскости, весом до 4 тонн. Подходит для буксировки застрявшего автомобиля, затягивания лодок, выполнения складских и монтажных работ, приведения в действие разнообразных механизмов
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
720 грн.

Лебідка важільна Intertool 4 т 2.5 м 2 гака GT1444

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 111 грн.

Лебідка важільна Intertool - 4 т, 1,5 м 2 гака (GT1444)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EPOCH З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 388 грн.

Лебідка важільна тягове зусилля 4т, трос 2.50м*5.5мм, робоча довжина троса 1.20м INTERTOOL GT1444

Маркетплейс: Rozetka.ua  MERCADO З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 611 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Intertool GT1444

Модификації Intertool GT1444

Ціни на Intertool GT1444
Intertool GT1442 від 422 грн.14 пропозицій
Intertool GT1444 від 720 грн.10 пропозицій
Відеоогляди