Таль / лебідка Intertool GT1454
Відео 1Фото 4 |
Intertool GT1454 450 кг900 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GT1454
Усі ціни 12 →Лебедка рычажная барабанная стальной трос тяговое усилие 450 кг INTERTOOL | 899 грн. |
Лебідка важільна барабанна, сталевий трос 450 кг INTERTOOL GT1454 | 899 грн. |
Intertool Лебедка рычажная Intertool барабанная стальной трос 450кг (GT145 | 799 грн. |
Лебідка ручна 450 кг Intertool GT1454 | 899 грн. |
Лебідка важільна барабанна, сталевий трос 450 кг INTERTOOL GT1454 | 897 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intertool GT1454
Ціни на Intertool GT1454 |
---|---|---|---|---|
Intertool GT1454 | від 799 грн. | 13 пропозицій | ||
Intertool GT1455 | від 1 189 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Це не складно зробити Вашим співробітникам за допомогою звичайної рулетки.