Болторіз Intertool HT-0151 350 мм
Фото 4 | Очікується у продажу 296 грн. Тип: болторіз (арматурні); Товщина різу (мм): 3; Марка сталі: Т8; Твердість сталі (HRC): 60; Прогумовані рукоятки; Довжина (мм): 350; Вага (г): 1250; |
Intertool HT-0151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intertool HT-0151
Ціни на Intertool HT-0151 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0152 450 мм | від 385 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0153 600 мм | від 569 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0154 750 мм | від 929 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0155 900 мм | від 1 034 грн. | 8 пропозицій | ||
Intertool HT-0156 1050 мм | від 1 619 грн. | 7 пропозицій |