Болторіз Intertool HT-0156 1050 мм
Фото 7 |
Intertool HT-0156 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0156 1050 мм
Усі ціни 7 →Ножиці арматурні Intertool 1050мм (HT-0156) | 1 619 грн. |
Intertool Intertool HT-0156 | 1 799 грн. |
Ножиці Intertool арматурні 1050 мм (HT-0156) | 1 699 грн. |
Ножиці арматурні 1050 мм, Cr-V, max 13 мм INTERTOOL HT-0156 | 1 797 грн. |
Ножиці арматурні INTERTOOL 1050мм (HT-0156) | 1 799 грн. |
Ножиці арматурні Intertool 1050 мм d=13 мм Prof (HT-0156) | 1 809 грн. |
Ножиці арматурні Intertool 1050 мм d=13 мм Pro (HT-0156) | 1 809 грн. |
Модификації Intertool HT-0156
Ціни на Intertool HT-0156 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0152 450 мм | від 385 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0153 600 мм | від 569 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0154 750 мм | від 929 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool HT-0155 900 мм | від 1 034 грн. | 8 пропозицій | ||
Intertool HT-0156 1050 мм | від 1 619 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →