Болторіз Intertool HT-0152 450 мм
Фото 7 |
Intertool HT-0152 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0152 450 мм
Усі ціни 10 →Intertool Intertool HT-0152 | 479 грн. |
Ножиці Intertool арматурні 450 мм (HT-0152) | 385 грн. |
Ножиці арматурні 450 мм, max 5 мм, CrV INTERTOOL HT-0152 | 579 грн. |
Ножиці арматурні INTERTOOL 450мм (HT-0152) | 479 грн. |
Ножиці арматурні 450мм, Cr-V INTERTOOL HT-0152 | 484 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Intertool HT-0152
Ціни на Intertool HT-0152 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0152 450 мм | від 385 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0153 600 мм | від 569 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0154 750 мм | від 929 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0155 900 мм | від 1 034 грн. | 8 пропозицій | ||
Intertool HT-0156 1050 мм | від 1 619 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →