Киянка Intertool HT-0229
Intertool HT-0229 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0229
Усі ціни 7 →Киянка гумова 340 г, 55 мм, чорна гума, металлич. ручка INTERTOOL HT-0229 | 159 грн. |
Киянка гумова INTERTOOL 340г (HT-0229) | 59 грн. |
Киянка гумова 340г. чорна резина,металева ручка INTERTOOL HT-0229 | 59 грн. |
Киянка гумова 340 г, 55 мм, чорна гума, металлич. ручка INTERTOOL HT-0229 | 59 грн. |
Киянка гумова 340г. INTERTOOL HT-0229 | 59 грн. |
Киянка гумова чорна 340 г металева ручка INTERTOOL HT-0229 | 63 грн. |
Киянка INTERTOOL HT-0229 гумова 340г. чорна гума, металева ручка | 65 грн. |
Модификації Intertool HT-0229
Ціни на Intertool HT-0229 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0229 | від 59 грн. | 7 пропозицій | ||
Intertool HT-0231 | від 78 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0232 | від 99 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0233 | від 119 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →