Киянка Intertool HT-0233
Intertool HT-0233 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0233
Усі ціни 10 →Киянка гумова Intertool 900 грам, 90 мм (HT-0233) | 155 грн. |
Киянка гумова 900 г. 90 мм, чорна гума, металлич. ручка INTERTOOL HT-0233 | 239 грн. |
Киянка гумова 900г металева ручка INTERTOOL HT-0233 | 159 грн. |
Киянка гумова 900г. 90мм,чорна резина,металева ручка ht-0233 тмintertool | 318 грн. |
Киянка гумова 900г.90 мм, чорна резина, металова ручка INTERTOOL HT-0233 | 139 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Intertool HT-0233
Ціни на Intertool HT-0233 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0229 | від 59 грн. | 7 пропозицій | ||
Intertool HT-0231 | від 78 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0232 | від 99 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-0233 | від 119 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →