Струбцина IRWIN Pro Clamp M 10503569 300 мм
999 грн. Купити! Струбцина винтовая Irwin PRO-Clamp Medium 300 мм/12" 10503569Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
IRWIN Pro Clamp M 10503569 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRWIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRWIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації IRWIN Pro Clamp M 10503569
Ціни на IRWIN Pro Clamp M 10503569 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Pro Clamp M 10503569 300 мм | від 999 грн. | 1 пропозиція | ||
IRWIN Pro Clamp M 10503570 400 мм | від 1 230 грн. | 2 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp M 10503571 600 мм | від 1 392 грн. | 3 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp M 10503572 800 мм | від 1 230 грн. | 3 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp M 10503573 1000 мм | від 1 421 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →