Струбцина IRWIN Pro Clamp M 10503572 800 мм
IRWIN Pro Clamp M 10503572 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRWIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRWIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IRWIN Pro Clamp M 10503572 800 мм
Струбцина винтовая Irwin PRO-Clamp Medium 800 мм/32" 10503572 | 1 314 грн. |
Струбцина гвинтова Irwin Pro-Clamp Medium 800 мм/32" (10503572) | 1 527 грн. |
Струбцина гвинтові Irwin Pro-Clamp Medium 800мм/32" (10503572) | 1 230 грн. |
Модификації IRWIN Pro Clamp M 10503572
Ціни на IRWIN Pro Clamp M 10503572 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Pro Clamp M 10503569 300 мм | від 999 грн. | 1 пропозиція | ||
IRWIN Pro Clamp M 10503570 400 мм | від 1 216 грн. | 2 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp M 10503571 600 мм | від 1 392 грн. | 3 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp M 10503572 800 мм | від 1 230 грн. | 3 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp M 10503573 1000 мм | від 1 421 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →