Пилосос
JIMMY BD7 Pro
Відео 3Фото 3 |
JIMMY BD7 Pro |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JIMMY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JIMMY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JIMMY BD7 Pro
Усі ціни 11 →Jimmy Jimmy BD7Pro | 6 999 грн. |
Ручний пилосос Jimmy BD7 Pro | 6 789 грн. |
Акумуляторний пилосос Jimmy BD7 Pro BD7Pro | 6 999 грн. |
Ручний пилосос для ліжка Jimmy BD7 Pro BD7Pro | 6 999 грн. |
JIMMY BD7 Pro Black Silver BD7Pro | 6 999 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →