Пилосос
JIMMY H10 Flex
Відео 3Фото 9 |
JIMMY H10 Flex |
|
Сенсор пилу показує коли підлога чиста. Автоматичне налаштування потужності.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JIMMY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JIMMY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JIMMY H10 Flex
Усі ціни 17 →Jimmy Jimmy H10 Flex H10FLEX | 11 999 грн. |
Беспроводной пылесос Jimmy H10 FLEX H10FLEX | 11 999 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) JIMMY H10 FLEX | 13 100 грн. |
Вертикальний пилосос Jimmy Handheld Wireless Vacuum Cleaner H10 Flex | 11 599 грн. |
Акумуляторний пилосос Jimmy H10 Flex H10FLEX | 11 999 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →