JIMMY JV53S
Відео 7Фото 6 |
JIMMY JV53S |
|
Маневрений акумуляторний пилосос з універсальним набором насадок для прибирання квартири. У їх числі — ворсиста електрощітка, міні-щітка з моторизованим приводом, насадка для чищення одягу, мала і велика щілинні насадки. Стикування насадок з моторним блоком пилососа проводиться на пряму або за участю подовжувальної трубки. Контейнер-пилозбірник у Xiaomi Jimmy JV53 зроблений прозорим для візуального контролю ступеня наповненості резервуара сміттям.
Всередині нього встановлені сітчастий фільтр тонкого очищення і циклонний HEPA-фільтр. Пилосос отримує живлення від власного акумулятора ємністю 15 Агод, заряду якого вистачає на 45 хв. прибирання. Заряджати батарею доведеться близько 5 годин, причому як окремо від «тулуба» пристрою, так і без вилучення з корпусу. Бонусом до пилососа йде настінне кріплення, що дозволяє зручно «паркувати» 2.9-кілограмову «тушку» приладу в проміжках між прибиранням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JIMMY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JIMMY.
Купити JIMMY JV53S
Усі ціни 37 →Jimmy Jimmy Wireless Vacuum Cleaner Silver (JV53S) | 7 499 грн. |
Беспроводной пылесос Jimmy JV53S Silver | 7 499 грн. |
Вертикальний пилосос Xiaomi JIMMY Wireless Vacuum Cleaner Silver (JV53S) | 7 249 грн. |
Акумуляторний пилосос Jimmy Wireless Vacuum Cleaner Silver (JV53S) JV53S | 7 499 грн. |
XIAOMI JIMMY WIRELESS VACUUM CLEANER SILVER (JV53S) | 6 996 грн. |