Укулеле Kala Solid Mahogany Tenor Ukulele (KA-SMHT)
Відео 3 |
Kala Solid Mahogany Tenor Ukulele
Тип:укулеле
Розмір:тенор
Дека:червоне дерево
Бридж:горіх
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:червоне дерево, 18 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:горіх
Всі характеристики
Характеристики Solid Mahogany Tenor Ukulele
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kala 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kala.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kala Solid Mahogany Tenor Ukulele
KALA KA-SMH-TG-CE - Gloss Solid Mahogany Tenor Ukulele, with Cutaway, EQ a | 44 600 грн. |
KALA KA-SMH-T - Satin All Solid Mahogany Tenor Ukulele | 18 760 грн. |
Kala KA KA SMHT | 27 320 грн. |
KALA KA-SMH-TG - Gloss Solid Mahogany Tenor Ukulele, with Case (UC-T) | 29 840 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →