Струни DAddario Titanium Ukulele Soprano (EJ87S)
DAddario Titanium Ukulele Soprano |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Titanium Ukulele Soprano
Струни для укулеле D'Addario EJ87S Titamium Soprano Ukulele Strings 28/29 | 255 грн. |
Струны D'ADDARIO EJ87S TITANIUM UKULELE SOPRANO | 260 грн. |
D'Addario EJ87S Titanium Ukulele Soprano | 260 грн. |
Струни для укулеле сопрано D'Addario EJ87S TITANIUM UKULELE SOPRANO | 260 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →