Струни DAddario Nyltech Ukulele Bass (EJ88UB)
Фото 4 |
DAddario Nyltech Ukulele Bass |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Nyltech Ukulele Bass
Струна для гітар Набір струн D'addario EJ88UB Nyltech Ukulele Bass | 746 грн. |
Струна для гитар Набор струн D'addario EJ88UB Nyltech Ukulele Bass | 746 грн. |
Струны D'ADDARIO EJ88UB Nyltech Ukulele Bass | 746 грн. |
D'Addario EJ88UB Nyltech Ukulele Bass | 746 грн. |
Струни для бас-укулеле D'Addario EJ88UB Nyltech Ukulele Bass | 746 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →