Заглибний насос Karcher SP 5 Dirt
Відео 3Фото 5 |
Karcher SP 5 Dirt поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher SP 5 Dirt
Усі ціни 6 →Дренажний насос Karcher SP 5 Dirt 1.645-503.0 | 3 199 грн. |
Дренажний насос Karcher SP 5 DIRT (1.645-503.0) 1.645-503.0 | 3 199 грн. |
KARCHER SP 5 Dirt (1.645-503.0) | 3 199 грн. |
Karcher SP 5 Dirt (1.645-503.0) | 2 990 грн. |
Насос Karcher SP 5 Dirt дренажний для брудної води | 4 265 грн. |
21 жовтня 2018, 20:55
Канализационный насос #
Возможно ли применять данный насос Karcher SP 1 Dirt для откачки канализации
Відеоогляди
Модификації Karcher SP 5 Dirt
Ціни на Karcher SP 5 Dirt |
---|---|---|---|---|
Karcher SP 1 Dirt | від 2 489 грн. | 10 пропозицій | ||
Karcher SP 3 Dirt | від 2 899 грн. | 5 пропозицій | ||
Karcher SP 5 Dirt | від 2 990 грн. | 6 пропозицій | ||
Karcher SP 7 Dirt | від 4 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Але купив знову такий самий, тому що мені сподобався сильно. Ручка дуже доречна на ньому, тягати зручно. І на ньому вказано, що він є для брудної води. А в мене без кінця льох топить, і вода там взагалі не чиста. Зручний поплавець ще є. Коли він опускається, насос перестає відкачувати воду. Коротше раджу всім, кому часто доводиться відкачувати воду.