Заглибний насос Sprut V250F
Відео 2Фото 4 |
Sprut V250F відцентровийпоплавковий вимикач |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Купити Sprut V250F
Насос дренажно-фекальный насос Sprut V250F | 3 841 грн. |
Дренажно-фекальний насос Sprut V250F 1115SP43 | 4 178 грн. |
Дренажний насос Sprut V 250F | 3 966 грн. |
Насос "Sprut" V250F | 4 166 грн. |
Насос дренажно-фекальний Sprut V 250F | 3 193 грн. |
1 0 0 4 |
напевно потрапив у момент коли постояв довго в рідині, примусово викачавши палицею піднявши поплавок і давши постояти пів дня з відкритим люком - не повторюється, купувався ще коли коштував копійки за старим курсом, зараз власне подорожчав у 2 рази, при курсі піднятом у 3, тому вважаю навіть не сильним те й перевищенням, хоча зроблено то в нас, потім зовнішній вплив менший, ставити коли навернеться такий самий, не бачу сенсу купувати щось інше стабільність, працює, кільце метрове повне викачує десь за 20-30 секунд, виходить що включається десь раз на добу не частіше ну тут або виявлено або не виявлено, дякувати Богові поки працює, один раз почав вибивати диф автомат - з умілими руками через звичайний автомат підключаємо до звичайного, викачуємо все і даємо висохнути - вирішено Вадим: користуюся Sprut V250F місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Купив влітку 2013 року, опустив у яму і з того часу не діставав. Відкачую раз на місяць. Без нарікань. Все працює та відповідає опису. На моєму примірнику немає. користуюся Sprut V180F більше року |
За 4 роки жодного разу не підвів, але правда і від ножа ні чого не залишилося. Як і все жележо не любить пісок. Якщо на саме дно не ставити, то вистачить надовго. А сам насос рекомендую. У мене від ножа нічого не залишилося, а сам насос шукав підводив. Насос бомба з поставленим завданням справляється на відмінно. Відсіковий ніж можна було і зі сталі зробити, а то чавун слабенький. користуюся Sprut V1300D місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Хороший насос для підйому брудних вод і хімічно неагресивних рідин необов'язково повинен мати захмарний цінник. Яскравий тому приклад — Sprut V250F з бюджетних верств суспільства насосного обладнання для застосування в побуті.
Чавун і сталь
Насамперед, модель викликає інтерес незворушною до механічних впливів чавунної крильчаткою. Навздогін відлиті з чавуну корпус 400-ватного електромотора і оболонка насосної камери. У матеріалах виготовлення інших важливих складових частин конструкції насоса домінує нержавіюча сталь.
Робоча конячка
У справі агрегат показує себе виключно в позитивному ключі. Так, пікова продуктивність моделі становить близько 9-10 кубометрів рідини в годину при 8-метровому напорі. Крізь робоче колесо насоса забезпечується вільний прохід води температурою до 35 °С з розміром великозважених частинок не більше 15 мм.
Поплавковий вимикач
«З коробки» пристрій комплектується перехідним патрубком для приєднання до насоса гнучкого шланга діаметром 1 3/4 дюйма і поплавковий датчик рівня. Поплавок автоматично зупиняє процедуру осушення щоб уникнути вмикання помпи «на суху» при низькому рівні води. З мінусів у відгуках до моделі деколи зустрічаються нарікання на передчасний вихід насоса з ладу. Проте масового характеру вони не носять, що дозволяє сміливо рекомендувати агрегат до придбання.
Модификації Sprut V250F
Ціни на Sprut V250F |
---|---|---|---|---|
Sprut V180F | від 3 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Sprut V250F | від 3 193 грн. | 5 пропозицій | ||
Sprut V750F | від 5 299 грн. | 12 пропозицій | ||
Sprut V1300D | від 7 329 грн. | 14 пропозицій | ||
Sprut V1100 | від 6 093 грн. | 15 пропозицій | ||
Sprut V1800C | від 20 697 грн. | 10 пропозицій |