Заглибний насос Karcher SP 1 Dirt
Відео 3Фото 5 |
Karcher SP 1 Dirt поплавковий вимикач |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher SP 1 Dirt
Усі ціни 9 →Насос дренажний Karcher SP 1 Dirt 1.645-500.0 | 2 499 грн. |
Дренажний насос Karcher SP 1 Dirt 1.645-500.0 | 2 499 грн. |
Дренажний насос Karcher SP 1 DIRT (1.645-500.0) 1.645-500.0 | 2 499 грн. |
Насос дренажный Karcher SP 1 Dirt (1.645-500.0) | 2 499 грн. |
Занурювальний дренажний насос Karcher SP 1 Dirt (1.645-500.0) | 2 489 грн. |
Недорогий дренажний насос побутового класу
Обладнання такого класу, як Karcher SP 1 DiRT, називають насосами початкового рівня. Через малопотужного двигуна (250 Вт) продуктивність даного апарату не перевищує 5.5 м³/год, а максимальний напір — 4.5 м.але і таких характеристик цілком достатньо, щоб осушувати садові ставки і відкачувати воду з басейнів або підзатоплених човнів. Хоча насос не може створити тиск більше 0.5 бар, але цього нерідко вистачає для організації поливу на дачі, якщо забір води здійснюється з бочки або дрібного водойми. Апарат вміє працювати в ручному і автоматичному режимах. У ручному режимі він працює без зупинок, поки у водоймі або ємності не залишиться 25 мм води («насухо» відкачувати дана модель не вміє). А в режимі "авто" апарат включається і вимикається поплавком залежно від рівня рідини.
Просто, але надійно
Корпус і крильчатка зроблені з пластику, тому насос вийшов легким (він важить всього 3.7 кг). У нього є рукоятка, за яку апарат можна переносити в руках або підвішувати на мотузці при зануренні в ємність або опусканні «Керхера» в колодязь. Пристрій працює практично безшумно-це величезний плюс на тлі гарчать «бюджетників» китайського або вітчизняного виробництва.
Незважаючи на низьку ціну і просту конструкцію, Karcher SP 1 DiRT відрізняється довговічністю (виробник дає гарантію на 5 років за умови реєстрації на сайті). У нього є керамічне торцеве ущільнення, що захищає вісь крильчатки від попадання бруду всередину. Апарат не потребує обслуговування в процесі експлуатації (крім Промивання чистою водою після кожного використання). Тому з ним впораються навіть ваші літні родичі або люди, які абсолютно не дружать з технікою. Система Quick Connect дозволяє підключати шланг до патрубка без метушні з хомутами.
Інші види «Керхеров»
Якщо вас не влаштовує продуктивність даного апарату, то в лінійці заглибних насосів «Керхер» можна знайти моделі потужніші, здатні перекачувати по 7, 9.5 або 15 кубометрів рідини на годину. А якщо потрібно відкачувати брудну воду «насухо» (до рівня 1 мм), то слід купити Karcher SP 5 Dual.
Модификації Karcher SP 1 Dirt
Ціни на Karcher SP 1 Dirt |
---|---|---|---|---|
Karcher SP 1 Dirt | від 2 489 грн. | 10 пропозицій | ||
Karcher SP 3 Dirt | від 2 899 грн. | 5 пропозицій | ||
Karcher SP 5 Dirt | від 2 990 грн. | 6 пропозицій | ||
Karcher SP 7 Dirt | від 4 999 грн. | 1 пропозиція |
Але купив знову такий самий, тому що мені сподобався сильно. Ручка дуже доречна на ньому, тягати зручно. І на ньому вказано, що він є для брудної води. А в мене без кінця льох топить, і вода там взагалі не чиста. Зручний поплавець ще є. Коли він опускається, насос перестає відкачувати воду. Коротше раджу всім, кому часто доводиться відкачувати воду.