Мотошина Kenda K771 120/90 -19 66M
Фото 2 | Товар застарів 6 270 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 19; Індекс швидкості: M; |
Kenda K771 120/90 -19 66M 2.75 B 10 " 2.75 R 10 " 38 J 38 J 60/100 B 10 " 33 J 60/100 R 10 " 33 J 70/100 B 10 " 70/100 R 10 " 38 J 38 J 70/100 R 17 " 40 M 70/100 R 19 " 42 M 80/100 B 10 " 42 J 80/100 B 12 " 41 M 80/100 B 21 " 51 M 80/100 R 10 " 42 J 80/100 R 12 " 80/100 R 21 " 41 M 51 M 90/100 B 14 " 49 M 90/100 B 16 " 52 M 90/100 R 14 " 49 M 90/100 R 16 " 52 M 100/90 B 19 " 57 M 100/90 R 19 " 57 M 100/100 B 18 " 59 M 100/100 R 18 " 110/90 B 19 " 59 M 62 M 110/90 R 19 " 62 M 110/100 B 18 " 64 M 110/100 R 18 " 64 M 120/90 B 19 " 120/90 R 19 " 66 M 66 M 120/100 B 18 " 120/100 R 18 " 68 M 68 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K771 120/90 -19 66M
Ціни на Kenda K771 120/90 -19 66M |
---|---|---|---|---|
Kenda K771 2.75 R10 38J | від 3 407 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K771 70/100 R10 38J | від 2 311 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K771 80/100 R21 51M | від 4 915 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K771 90/100 -14 49M | від 2 090 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K771 90/100 -16 52M | від 2 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K771 90/100 R14 49M | від 1 834 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K771 90/100 R16 52M | від 2 017 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K771 100/90 -19 57M | від 2 729 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K771 100/90 R19 57M | від 2 569 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K771 110/90 -19 62M | від 2 984 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K771 110/90 R19 62M | від 2 813 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K771 110/100 -18 64M | від 2 723 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K771 110/100 R18 64M | від 2 569 грн. | 5 пропозицій | ||
Kenda K771 120/90 R19 66M | від 6 567 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K771 120/100 R18 68M | від 2 936 грн. | 1 пропозиція |