Мотошина Kenda K772F 80/100 -21 51M
Очікується у продажу 2 430 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 80; Профіль (%): 100; Посадковий діаметр ("): 21; Індекс швидкості: M; |
Kenda K772F 80/100 -21 51M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K772F 80/100 -21 51M
Ціни на Kenda K772F 80/100 -21 51M |
---|---|---|---|---|
Kenda K772F 60/100 R14 30M | від 2 581 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K772F 70/100 R17 40M | від 1 848 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K772F 80/100 R21 51M | від 4 206 грн. | 3 пропозиції |