Болторіз KING TONY 6131-24 600 мм
Товар застарів 1 849 грн. Тип: болторіз (арматурні); Товщина різу (мм): 10; Марка сталі: Cr-V; Прогумовані рукоятки; Довжина (мм): 600; Вага (г): 2350; |
KING TONY 6131-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації KING TONY 6131-24
Ціни на KING TONY 6131-24 |
---|---|---|---|---|
KING TONY 6131-30 750 мм | від 2 393 грн. | 8 пропозицій | ||
KING TONY 6131-36 900 мм | від 1 500 грн. | 1 пропозиція | ||
KING TONY 6131-42 1050 мм | від 2 609 грн. | 11 пропозицій |