Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19D8/16
Kingston KVR26S19D8/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19D8/16
Усі ціни 27 →Модуль пам`яті SO-DIMM 16GB/2666 DDR4 Kingston (KVR26S19D8/16) KVR26S19D8/ | 1 756 грн. |
Пам'ять для ноутбука KINGSTON DDR4 2666 16GB, SO-DIMM (KVR26S19D8/16) | 1 665 грн. |
Память для ноутбуків Kingston 16 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (KVR26S19D8/16) | 2 206 грн. |
KINGSTON DDR4-2666 16GB, SO-DIMM, Retail (KVR26S19D8/16) | 1 665 грн. |
KINGSTON DDR4-2666 16GB, SO-DIMM, Retail (KVR26S19D8/16) | 1 665 грн. |
ще 20 пропозицій
Купував оперативну пам'ять на розетці як апгрейд своєму ноутбуку (Acer Aspire A515-54G). У заводській комплектації стояла ідентична пам'ять, тільки на 8ГБ, тому вирішивши не морочити голову та взяти перевірений бренд. Станом на 25.12.2023 (майже 11 місяців з покупки) проблем помічено не було Простота встановлення, відсутність танців із бубном. Як то кажуть "вставивши і забувши" скоріше не недолік, а особливість – відсутність хмр профілю. Тобто якщо планується розгін оперативної пам'яті, то тут це не зробиш MaksRoma: користуюся Kingston KVR26S19D8/16 кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb
Ціни на Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19D8/16 | від 1 450 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19S8/16 | від 1 569 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SD8/16 | від 1 765 грн. | 23 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22S8/16 | від 1 453 грн. | 26 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22D8/16 | від 1 472 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →