Оперативна пам'ять Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x8Gb KVR48S40BS6-8
Kingston KVR48S40BS6-8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x8Gb KVR48S40BS6-8
Усі ціни 32 →Модуль пам'яті Kingston DDR5-4800 8GB SODIMM CL40 1.1V (KVR48S40BS6-8) KVR | 1 428 грн. |
Пам'ять ноутбука Kingston DDR5 8GB 4800 (KVR48S40BS6-8) KVR48S40BS6-8 | 1 464 грн. |
Память для ноутбуків Kingston 8 GB SO-DIMM DDR5 4800 MHz (KVR48S40BS6-8) | 1 794 грн. |
Kingston 8 Gb SO-DIMM DDR5 4800 MHz (KVR48S40BS6-8) | 1 423 грн. |
Kingston 8 Gb SO-DIMM DDR5 4800 MHz (KVR48S40BS6-8) | 1 410 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →