Оперативна пам'ять Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x32Gb KVR32S22D8/32
Kingston KVR32S22D8/32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x32Gb KVR32S22D8/32
Усі ціни 21 →Kingston SODIMM DDR4 32GB 3200Mhz ValueRAM (KVR32S22D8/32) KVR32S22D8/32 | 3 299 грн. |
Модуль пам'яті Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4-3200 32GB (KVR32S22D8/32) KV | 3 199 грн. |
Модуль пам'яті Kingston SO-DIMM DDR4 32GB 3200MHz (KVR32S22D8/32) SO-DIMM | 3 315 грн. |
SO-DIMM 32gb/3200 ddr4 Kingston (kvr32s22d8/32) | 3 466 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 32GB Kingston (KVR32S22D8/32) | 3 468 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →