Koss Porta Pro Wireless
Відео 29Фото 13 |
Koss Porta Pro Wireless |
|
Бездротова версія однієї з найбільш довгоживучих і впізнаваних моделей накладних навушників на ринку, існує вже понад 35 років. На зміну 1,2-метрового дроту з Г-подібним роз'ємом mini-jack 3.5 mm прийшла петля, що з'єднує два динаміка і в робочому положенні знаходиться на шиї користувача. На ній розташований практичний пульт управління з мікрофоном (праворуч) і акумуляторний блок (ліворуч).
Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії 2018-го модельного року, призначений для максимально широкого кола споживачів, що бажають придбати прості, легкі і якісно звучать бездротові накладні навушники з мікрофоном для голосового спілкування в режимі hands free. Складана конструкція важить всього 79 м і при повністю зарядженому літій-полімерному акумуляторі демонструє хорошу автономність (до 12 год).
Для підключення до джерела якісного цифрового аудіосигналу використовується енергоефективний інтерфейс bluetooth 4.1 з підтримкою профілів A2DP, AVRCP, HFP і HSP і Hi-Res кодека aptX. Якісні динамічні випромінювачі відтворюють розширений частотний діапазон від 15 до 25000 Гц, генеруючи чистий і детальний звук з вираженим пружним басом. Навушники не створюють надмірного тиску на голову і комфортні при тривалому носінні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koss.
Купити Koss Porta Pro Wireless
Усі ціни 59 →KOSS навушники Porta Pro Wireless | 2 997 грн. |
Навушники KOSS Porta Pro Wireless | 2 997 грн. |
Навушники Koss Porta Pro Wireless On-Ear Mic (196685.101) | 2 997 грн. |
Безпровідні навушники Koss Porta Pro Wireless On-Ear Mic (196685) 196685.1 | 2 997 грн. |
Наушники Koss Porta Pro Wireless On-Ear Mic (196685.101) 196685.101 | 2 683 грн. |
Старі, добрі коси лише без шнурка + зручний кейс. Батарея тримає на "ура", чутність при розмові пристойна, для активного спорту теж добрі. Рекомендую! Не критично, але могли взагалі забрати дроти. користуюся Koss Porta Pro Wireless тиждень рекомендую купити обов'язково |
Не получается подключить Koss porta pro wireless к телефону.
Точнее из 4-х телефонов наушники после долгих манипуляций смог увидеть только один MI.
SmartWatch так же не видят. Проверяли Bluetooth на всех устройствах через подключение к беспроводной колонке - все подключились.
В чем может быть проблема?