Навушники
Koss The Plug Wireless
Відео 2Фото 6 |
Koss The Plug Wireless 2021 рік |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koss The Plug Wireless
Усі ціни 35 →KOSS навушники The Plug Wireless | 1 789 грн. |
Навушники KOSS THE PLUG Wireless | 1 789 грн. |
Навушники Koss The Plug Wireless Noise Isolating Mic (196982.102) | 1 789 грн. |
Бездротові навушники Koss The Plug Wireless 30678 | 1 649 грн. |
Наушники Koss The Plug Wireless Noise Isolating Mic | 1 677 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →