Електрогенератор Kvitka PRO SC3500i (110-7033)
Фото 13 |
Kvitka PRO SC3500i |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kvitka PRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kvitka PRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SC3500i
Усі ціни 6 →Инверторный бензиновый генератор КВІТКА PRO SC3500i (110-7033) 170473 | 27 999 грн. |
Генератор інверторний КВІТКА PRO SC3500i (3.2 кВт) 110-7033 | 27 940 грн. |
Квітка PRO Квітка PRO SC3500i | 27 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC3500i (3.2 кВт) (110-7033) 1 | 27 999 грн. |
Інверторний генератор КВІТКА PRO SC3500i (3.2 кВт, 50 Гц, 230 В, 6 л, 1.1 | 27 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор КВІТКА PRO SC3500i (110-7033) | 27 322 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →