Електрогенератор ITC Power GG40Xi
Відео 2Фото 4 |
ITC Power GG40Xi |
|
Інверторний генератор для живлення споживачів сумарною потужністю 3.5 кВт. Оснащений 4-тактним бензиновим двигуном, що має потужність 7.5 л. при робочому обсязі 223 см³. Для підключення побутової техніки та електроінструментів до генератора ITC Power GG40Xi можна використовувати дві розетки 230 В, що знаходяться на передній панелі. Поруч із ними розташовані вихід 12 В (у вигляді стандартного автомобільного прикурювача) та порт USB, призначений для живлення та підзарядки акумуляторів портативної електроніки. Бензобак даного генератора містить 15 літрів палива. Контролювати характеристики вихідного струму та напрацювання двигуна можна за допомогою багатофункціонального дисплея, який відображає поточну напругу, частоту або показання лічильника мотогодин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ITC Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ITC Power.
Купити ITC Power GG40Xi
Усі ціни 8 →ITC Power GG40Xi офіційна гарантія ціна з ПДВ | 20 399 грн. |
Инверторный бензиновый генератор ITC Power GG40Xi | 23 450 грн. |
Инверторный бензиновый генератор ITC Power GG40Xi | 21 599 грн. |
ITC Power GG40Xi | 21 599 грн. |
Инверторный бензиновый генератор ITC Power GG40Xi | 21 599 грн. |