Електрогенератор GENERGY Limited 5000
Відео 3 |
GENERGY Limited 5000 |
|
Авторегулятор напруги (AVR). Колеса.
Бензогенератор, призначений обслуговування споживачів однофазного електрики сумарною потужністю до 4 кВт. Вироблення електроенергії здійснюється за рахунок спільної роботи 272-кубового бензинового двигуна (9 к.с.) та синхронного альтернатора з автоматичним регулятором напруги (AVR). Генератор G-Energy Limited 5000 споживає паливо з «апетитом» у 2.34 л/год (при 75% навантаженні) і в такому режимі може автономно працювати 5.5 год без дозаправки. Для підключення споживачів передбачено дві розетки (220, 16 А). Двигун запускається вручну за допомогою тросика. Для оповіщення користувачів про роботу генератора використовується цифровий дисплей, який вміє показувати напрацювання двигуна (у мотогодин) і поточну вихідну напругу.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GENERGY Limited 5000
Усі ціни 13 →Генератор бензиновый GENERGY LIMITED 5000 (240502090) 133310 | 22 990 грн. |
Генератор бензиновий Genergy Limited 5000 101419-8 | 22 990 грн. |
Бензиновий генератор Genergy LIMITED 5000 4,5 кВт | 21 800 грн. |
Генератор бензиновый GENERGY LIMITED 5000 (240502090) | 22 990 грн. |
Генератор бензиновий GENERGY LIMITED 5000, 4,5кВт, 1ф, колеса, електростар | 28 900 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →