Жорсткий диск LaCie 1big Dock STHS4000800 4 ТБ
Фото 4 | Товар застарів 17 040 грн. Виконання: зовнішній; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 4000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 5 років; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
LaCie 1big Dock STHS4000800 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації LaCie 1big Dock STHS4000800
Ціни на LaCie 1big Dock STHS4000800 |
---|---|---|---|---|
LaCie 1big Dock STHS10000800 10 ТБ | від 21 830 грн. | 18 пропозицій | ||
LaCie 1big Dock STHS16000800 16 ТБ | від 34 800 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie 1big Dock STHS18000800 18 ТБ | від 38 880 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie 1big Dock STHS20000800 20 ТБ | від 35 669 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо