Жорсткий диск LaCie d2 Professional STHA20000800 20 ТБ
Відео 6Фото 6 |
LaCie d2 Professional STHA20000800 20 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LaCie d2 Professional STHA20000800 20 ТБ
LaCie d2 Professional 20 TB (STHA20000800) | 34 604 грн. |
LaCie d2 Professional 20 TB (STHA20000800) | 33 760 грн. |
LaCie d2 Professional 20 TB (STHA20000800) | 34 604 грн. |
LaCie d2 Professional 20 TB (STHA20000800) | 35 448 грн. |
Відеоогляди
Модификації LaCie d2 Professional STHA20000800
Ціни на LaCie d2 Professional STHA20000800 |
---|---|---|---|---|
LaCie d2 Professional STHA4000800 4 ТБ | від 8 159 грн. | 19 пропозицій | ||
LaCie d2 Professional STHA8000800 8 ТБ | від 14 000 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie d2 Professional STHA10000800 10 ТБ | від 13 785 грн. | 23 пропозиції | ||
LaCie d2 Professional STHA14000800 14 ТБ | від 18 540 грн. | 14 пропозицій | ||
LaCie d2 Professional STHA16000800 16 ТБ | від 27 640 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie d2 Professional STHA18000800 18 ТБ | від 29 880 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie d2 Professional STHA20000800 20 ТБ | від 33 760 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо