Конструктор Lego Bounty Hunter Speeder Bike Battle Pack 75167
Відео 14Фото 9 | 2 599 грн. Купити! LEGO Спідер мисливців за головами 75167Constructors.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Поскаржитись в списокмої списки |
Lego Bounty Hunter Speeder Bike Battle Pack 75167 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 943 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 1 991 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 28 800 грн.
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 2 745 грн.
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 5 499 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 283 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 7 096 грн.
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 498 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 647 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 6 287 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 699 грн.
вік 10+, для хлопчиків, фантастика, деталей 295 шт
від 2 446 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 3 339 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1056 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 1 799 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 66 шт, персонажів 3 шт
від 24 033 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 5374 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
LEGO Star Wars Bounty Hunter Battle Pack review! Bossk, IG-88, 4-LOM, Dengar 75167
23 травня 2017174 456 переглядів
Bounty Hunter Speeder Bike - LEGO Star Wars - 75167 Product Animation
1 червня 2017240 602 перегляда
Lego Star Wars 75167 Bounty Hunter Speeder Bike™ Battle Pack - Lego Speed Build Review
24 травня 201746 207 переглядів
Лего Звездные Войны 75167 Спидер Охотников За Головами Обзор | Lego Star Wars Bounty Hunter
27 липня 2017708 переглядів
LEGO STAR WARS: Bounty Hunter Speeder Bike Battle Pack: 75167
28 травня 2017361 перегляд
LEGO Star Wars Bounty Hunter Speeder Bike Battle Pack 75167 Building Kit Review | By @FLYGUY
18 червня 2017285 переглядів
Lego Star Wars Bounty Hunter Speeder Bike Battle Pack Review! 75167 (2017)
20 березня 2021116 переглядів
LEGO Star Wars Bounty Hunter Speeder Bike Battle Pack 75167 Review
8 травня 2018125 переглядів
LEGO STAR WARS - Bounty Hunter Battle Pack 75167 - REVIEW!
9 червня 2017215 переглядів
Lego Star Wars - Bounty Hunter Speeder Bike Battle Pack - 75167
26 лютого 2018172 перегляда
LEGO Star Wars 75167 Bounty Hunter Speeder Bike - Quick Build and Review
23 травня 2017113 переглядів
LEGO 75167 Star Wars. Bounty Hunter Speeder Bike Battle Pack.
29 травня 2019113 переглядів
LEGO Star Wars Bounty Hunter Speeder Bike Battle Pack 75167 DIY Instructions Book
26 червня 2017335 переглядів
Lego Star Wars 75167 Bounty Hunter Speeder Bike Battle - Lego Speed Build
21 серпня 201747 961 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 399 грн.
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 2 799 грн.
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 100 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 2 299 грн.
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 109 шт, персонажів 4 шт
від 2 931 грн.
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 97 шт, персонажів 1 шт
від 2 199 грн.
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 112 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 999 грн.
вік 6+, для хлопчиків, фантастика, деталей 105 шт, персонажів 4 шт
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 154 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 2 942 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 118 шт, персонажів 1 шт
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 125 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
вік 8+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 145 шт, рухомі деталі
вік 7+, для хлопчиків, шарнірний, фантастика, деталей 100 шт, рухомі деталі
від 2 158 грн.
вік 8+, для хлопчиків, водний транспорт, деталей 110 шт, моделей 20, рухомі деталі