Конструктор Lego Switch Tracks 60238
Відео 12Фото 6 |
Lego Switch Tracks 60238 |
|
Додатковий набір блоків рейкової колії та стрілок для розширення можливостей залізничних конструкторів сімейства Lego City. Повністю сумісний з наборами «Пасажирський поїзд» 60197, «Пасажирський поїзд-експрес» 60337 та «Товарний поїзд» 60198. Дозволяє збільшити довжину залізничного щільна в будь-якому з наведених вище наборів, надавши їй бажану форму і конфігурацію. Позиціонується як продукт базової цінової категорії.
Даний набір складається з 6 малих поворотних секцій, а його найважливішою особливістю стали дві керовані стрілки, які дозволяють виводити поїзд з основного шляху праворуч або ліворуч. Набір Lego Switch Tracks 60238 дозволяє збільшити розміри залізничної колії та урізноманітнити ігровий процес. Застосування кількох таких наборів у поєднанні зі стрілочними переказами дає можливість створити повноцінну залізничну станцію та організувати власний рух пасажирських або товарних поїздів. Секції рейкової колії виконані з механічно міцного та абсолютно безпечного пластику. Надійна конструкція без проблем переносить багаторазовий монтаж та демонтаж.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Купити Lego Switch Tracks 60238
Усі ціни 25 →Конструктор LEGO City Залізничні стрілки, 8 деталей (60238) | 616 грн. |
Конструктор Lego City Железнодорожные стрелки (60238) | 687 грн. |
LEGO 60238 City Trains Залізничні стрілки | 616 грн. |
LEGO City Рельсы и стрелки (60238) | 616 грн. |
LEGO City Рельсы и стрелки (60238) | 616 грн. |