Конструктор Lego Roadwork Crew 42060
Відео 26Фото 5 |
Lego Roadwork Crew 42060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 3 928 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 13 760 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 11 969 грн.
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 478 грн.
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 13 829 грн.
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 5 499 грн.
вік 10+, унісекс, наземний транспорт, деталей 914 шт, мотор
від 3 299 грн.
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 8 099 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 1 129 грн.
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 6 052 грн.
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 1 029 грн.
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 599 грн.
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 2 832 грн.
вік 10+, унісекс, деталей 526 шт, рухомі деталі
від 921 грн.
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 3 084 грн.
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 1 499 грн.
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 646 шт, рухомі деталі
від 1 597 грн.
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
від 1 799 грн.
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 452 шт, рухомі деталі
від 4 995 грн.
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego 2017 Technic 42060 Roadwork Crew ЛЕГО техник строительная техника
5 серпня 2017344 перегляда
Lego Technic - Roadwork Crew - Mini Gritter with Plow - 42060 - Lego Speed Build
11 листопада 2018346 переглядів
lego technic roadwork crew 42060 speed build
20 вересня 2017114 переглядів
lego technic mini gritter with plow 42060 B speed build
13 вересня 2017293 перегляда
Lego Technic Roadwork Crew - Mini Gritter with Plow (42060)
22 вересня 2017159 переглядів
LEGO City Technic Roadwork Crew 42060 | Review #32
2 жовтня 2018263 перегляда
LEGO Technic - Roadwork Crew (42060) Truck & Digger - Unbox & Build
22 лютого 2017167 переглядів
Lego Technic 42060 Roadwork Crew - Lego Speed Build Review
27 грудня 2017348 переглядів
Orange Supercar Lego Technic 42060 Alternate MOC (4K)
28 лютого 20179 885 переглядів
LEGO Instructions | Technic | 42060 | Roadwork Crew
8 квітня 2021341 перегляд
Lego Technic Roadwork crew 42060 - Part 2 - Mini Gritter with plow
29 серпня 2017210 переглядів
GBC 32 Road Lift - Building Instructions - 42060 C Model Roadwork Crew
6 лютого 20195 415 переглядів
Lego Technic Roadwork crew 42060 - Part 1 - Truck & digger
24 серпня 2017268 переглядів
42060 C model: Tow truck + INSTRUCTIONS
6 березня 201716 585 переглядів
LEGO 42060 TECHNIC ROAD WORK CREW: Unboxing, Speed build, Review
29 грудня 2016508 переглядів
Lego 42060 MODs: Overall improvements (Seats, Levers, Paneling, etc.)
31 грудня 20165 103 перегляда
LEGO Technic 42060 Mini Gritter with Plow – Lego Speed Build Video
23 вересня 20172 041 перегляд
LEGO Technic - Roadwork Crew (42060) - The Plow - Unbox & Build
23 лютого 20172 221 перегляд
LEGO Technic 42060 Roadwork Crew - LEGO Speed Build
22 січня 20172 074 перегляда
2017 LEGO Technic instruction 42060 Roadwork Crew A&B
9 грудня 20161 393 перегляда
Lego Technic 42060 Roadwork Crew Review 4K
18 червня 2017659 переглядів
Let's Build - LEGO Technic Roadwork Crew Set #42060
28 липня 20174 446 переглядів
LEGO Road Work Crew 42060 - LEGO Technic Gritter with Snow Plough - Lego Speed Build
14 червня 20175 000 переглядів
Lego Technic 42060 Roadwork Crew - Lego Speed Build Review
3 березня 2017472 перегляда
LEGO Technic Roadwork Crew 2-in-1 review! 42060
13 грудня 201680 430 переглядів
LEGO Technic 42060: Roadwork Crew Unboxing, Speed Build & Review [4K]
14 грудня 201637 252 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 445 грн.
вік 8+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 379 шт, моделей 3, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 4 118 грн.
вік 8+, для хлопчиків, повітряний транспорт, деталей 326 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 3 990 грн.
вік 8+, для хлопчиків, повітряний транспорт, деталей 383 шт, моделей 3, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 3 999 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 376 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 299 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 305 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 4 140 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 292 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 314 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 413 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 892 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 318 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 799 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 409 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 3 749 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 297 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 5 175 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 413 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі