Автоакумулятор Lemberg Superior Power LB110-0
![]() | Порівняти ціни 3 → Призначення:авто Ємність:110 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:970 А |
Модифікації Lemberg Superior Power 7
Характеристики
Lemberg LB110-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lemberg Superior Power LB110-0
![]() | Акумулятор автомобільний LEMBERG 110 Аh/12V (LB110-0) LB110-0 | 4 710 грн. |
Акумулятор автомобільний LEMBERG 110 Аh/12V (LB110-0) LB110-0 | 4 710 грн. |
![]() | Акумулятор Lemberg Euro 110 А/год 12 В (0) (LB110-0) | 4 823 грн. |
Рекомендуємо