Автоакумулятор Electron Power Max 6CT-100R (600 044 100)
від 4 181 до 7 428 грн. Порівняти ціни 4 →Призначення:авто Ємність:100 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:1000 A |
Модифікації Electron Power Max 2
Характеристики
Electron Power Max 6CT-100R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Electron Power Max 6CT-100R
Сортувати
Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER MAX 100Ah Ев (-/+) (1000EN) (600 0 | 4 181 грн. |
ELECTRON Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER MAX 100Ah Ев (-/+) (1000E | 4 181 грн. |
Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER MAX 100Ah Єв (-/+) (1000EN) (600 0 | 7 428 грн. |
Аккумулятор автомобильный ELECTRON POWER MAX 100Ah Ев (-/+) (1000EN) (600 | 5 831 грн. |
Закрити
Рекомендуємо