Автоакумулятор Electron Power Plus 6CT-100R (600 044 095)
від 3 893 до 6 870 грн. Порівняти ціни 4 →Призначення:авто Ємність:100 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:950 A |
Модифікації Electron Power Plus 4
Характеристики
Electron Power Plus 6CT-100R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Electron Power Plus 6CT-100R
Сортувати
Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER PLUS 100Ah Ев (-/+) (950EN) (600 0 | 3 893 грн. |
ELECTRON Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER PLUS 100Ah Ев (-/+) (950E | 3 893 грн. |
Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER PLUS 100Ah Єв (-/+) (950EN) (600 0 | 6 870 грн. |
Аккумулятор автомобильный ELECTRON POWER PLUS 100Ah Ев (-/+) (950EN) (600 | 5 393 грн. |
Закрити
Рекомендуємо