Сумка для ноутбука Lenovo ThinkPad Professional Slim Topload 15.6 15.6 " (4X40Q26385)
Фото 5 |
Lenovo ThinkPad Professional Slim Topload 15.6 14 "15.6 " |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad Professional Slim Topload 15.6 15.6 "
Усі ціни 31 →Сумка для ноутбука Lenovo 15.6 "ThinkPad Professional Black (4X40Q26385) | 3 020 грн. |
Сумка для ноутбуков Lenovo 15.6" ThinkPad Professional Black (4X40Q26385) | 3 027 грн. |
Сумка Lenovo ThinkPad Professional 15.6" Slim TL Black (4X40Q26385) | 2 815 грн. |
LENOVO THINKPAD Professional 15 .6" Slim Top-load (4X40Q26385) | 2 695 грн. |
Сумка для ноутбука Lenovo 15.6" ThinkPad Professional, Black (4x40q26385) | 2 948 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Lenovo ThinkPad Professional Slim Topload 15.6
Ціни на Lenovo ThinkPad Professional Slim Topload 15.6 |
---|---|---|---|---|
Lenovo ThinkPad Professional Slim Topload 14 14 " | від 2 395 грн. | 2 пропозиції | ||
Lenovo ThinkPad Professional Slim Topload 15.6 15.6 " | від 2 584 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →