Контактний гриль Lexical LSM-2505 нержавіюча сталь
Фото 5 |
Lexical LSM-2505 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexical 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexical.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexical LSM-2505 нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Гриль контактний із термоізоляцією Lexical LSM-2505 1300W | 1 509 грн. |
Контактний Гриль Lexical LSM-2505 1300W | 1 522 грн. |
Контактний гриль Lexical LSM2505 1300W | 1 409 грн. |
Гриль контактний Lexical LSM-2505 1300 Вт сріблястий | 1 509 грн. |
Гриль контактний Lexical LSM-2505 1300W з антипригарною поверхнею | 1 509 грн. |
Гриль контактний Lexical LSM-2505 1300W металевий корпус | 1 509 грн. |
Гриль притискний електричний з гранітним покриттям Lexical LSM-2505 срібля | 1 377 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →