Контактний гриль FIRST Austria FA-5343-3 чорний
Фото 8 |
FIRST Austria FA-5343-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5343-3 чорний
Усі ціни 40 →Гриль First FA-5343-3 | 1 399 грн. |
First First FA-5343-3 | 1 499 грн. |
Електрогриль притискний First FA-5343-3 | 1 949 грн. |
Гриль First FA-5343-3 | 1 499 грн. |
Електрогриль та аерогриль First FA-5343-3 | 1 414 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →