Контактный гриль Lexical LSM-2505 нержавейка
Фото 5 |
Lexical LSM-2505 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lexical 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lexical.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lexical LSM-2505 нержавейка
Все цены 7 →Гриль контактний із термоізоляцією Lexical LSM-2505 1300W | 1 509 грн. |
Контактний Гриль Lexical LSM-2505 1300W | 1 522 грн. |
Контактний гриль Lexical LSM2505 1300W | 1 409 грн. |
Гриль контактний Lexical LSM-2505 1300 Вт сріблястий | 1 509 грн. |
Гриль контактний Lexical LSM-2505 1300W з антипригарною поверхнею | 1 509 грн. |
Гриль контактний Lexical LSM-2505 1300W металевий корпус | 1 509 грн. |
Гриль притискний електричний з гранітним покриттям Lexical LSM-2505 срібля | 1 377 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →