Контактний гриль Cecotec Rock'nGrill 750 Full Open нержавіюча сталь (03011)
Фото 8 |
Cecotec Rock'nGrill 750 Full Open |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Rock'nGrill 750 Full Open нержавіюча сталь
Усі ціни 15 →Cecotec Cecotec Rock"nGrill 750 Full Open CCTC-03011 (8435484030113) | 1 099 грн. |
Гриль Cecotec Rock`nGrill 750 Full Open CCTC-03011 (8435484030113) | 1 099 грн. |
Cecotec CECOTEC Rock'nGrill 750W CECOTEC Rock\'nGrill 750W | 899 грн. |
Гриль CECOTEC Rock'nGrill 750 Full Open CCTC-03011 | 1 099 грн. |
Cecotec RocknGrill 750 Full Open (03011) CCTC-03011 | 1 099 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →