Розетка Lezard Mira 701-5151-130 мідний
194 грн. Купити! Розетка телевізійна кінцева MIRA дуб класичний 701-5151-130Lampochka.net.uaМенше року (Броди) Поскаржитись |
Lezard Mira 701-5151-130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-5151-130
Ціни на Lezard Mira 701-5151-130 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-130 бежевий | від 94 грн. | 4 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-3131-130 бронзовий | від 190 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-0202-130 білий | від 92 грн. | 5 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-5252-130 жовтий | від 194 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-3030-130 коричневий | від 190 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-5151-130 мідний | від 194 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-1010-130 сріблястий | від 190 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →