Розетка Panasonic WNTC04542WH-UA білий
Panasonic WNTC04542WH-UA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic WNTC04542WH-UA білий
Розетка Panasonic Arkedia Slim ТВ 0 потерь, белая WNTC04542WH-UA | 175 грн. |
Panasonic WNTC04542WH-UA | 126 грн. |
Розетка Panasonic Arkedia Slim ТБ 0 втрат, біла (WNTC04542WH-UA) | 226 грн. |
Розетка Panasonic Arkedia Slim ТБ 0 втрат, біла WNTC04542WH-UA | 127 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →