Розетка Videx VF-BNSK1TVME-CR бежевий
Фото 6 |
Videx VF-BNSK1TVME-CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK1TVME-CR бежевий
Усі ціни 10 →Розетка телевізійна Videx Binera кремова 24702 | 103 грн. |
Розетка одномісна Videx Binera кремова TV одинарна VF-BNSK1TVME-CR | 107 грн. |
ТВ розетка Videx BINERA TV одинарная кремо (VF-BNSK1TVME-CR) VF-BNSK1TVME- | 167 грн. |
Розетка телевізійна VIDEX Binera Кремова (VF-BNSK1TVME-CR) | 107 грн. |
Розетка кремова TV одинарна телевізійна BINERA(VF-BNSK1TVME-CR) | 93 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSK1TVME-CR
Ціни на Videx VF-BNSK1TVME-CR |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK1TVME-CR бежевий | від 93 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1TVME-W білий | від 96 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK1TVME-BG графіт | від 118 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →