Розетка Lezard Mira 701-0202-128 білий
Lezard Mira 701-0202-128 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezard Mira 701-0202-128 білий
Усі ціни 6 →Розетка двойная без заземления Lezard Mira Белая (701-0202-128B) | 92 грн. |
Розетка двомісна Lezard MIRA біла 701-0202-128B | 111 грн. |
Розетка двомісна б/з LEZARD Mira біла 701-0202-128 | 114 грн. |
Розетка подвійна без заземлення Lezard Mira Біла (701-0202-128B) | 97 грн. |
Розетка Б/З подвійна Міра 701-0202-128В біла | 108 грн. |
Розетка 2-а б/з внутрішня біла LEZARD Mira 701-0202-128B | 106 грн. |
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-0202-128
Ціни на Lezard Mira 701-0202-128 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-128 бежевий | від 94 грн. | 3 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-3131-128 бронзовий | від 178 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-0202-128 білий | від 92 грн. | 6 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-5252-128 жовтий | від 198 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-5151-128 мідний | від 198 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-3030-128 нержавіюча сталь | від 178 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-1010-128 сріблястий | від 178 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →