Пральна машина LG Vivace V300 F4WV308S6E білий
Фото 8 |
LG Vivace V300 F4WV308S6E білий білий сріблястий |
|
Пральна машина середнього цінового діапазону, яка може похвалитися хорошою місткістю і розширеним набором підтримуваних функцій і програм, що робить пристрій більш зручним в повсякденній експлуатації. Модель побачила світ в 2021 році і оснащена надійним, порівняно тихим і енергоефективним інверторним двигуном з прямим приводом. Фірмова технологія AI DD може автоматично визначати тип і вагу тканин і залежно від цього регулювати параметри прання для підвищення її ефективності.
Пральна машина LG Vivace V300 F4WV308S6E має містким барабаном на 8 кг, завдяки чому може послужити хорошим вибором для сімейств з 3-4 чоловік. Швидкість віджиму регулюється користувачем в межах аж до 1400 об/хв, що дозволяє очікувати по закінченню прання практично суху білизну з мінімальною залишковою вологою. Всього виробником передбачені 14 програм для спеціалізованого прання. Серед них окремої уваги заслуговує режим прання парою, який забезпечує додатковий антибактеріальний ефект. Панель управління оснащена сенсорними перемикачами і досить великим дисплеєм, але крім цього передбачена можливість управління роботою пристрою безпосередньо зі смартфона користувача.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG Vivace V300 F4WV308S6E білий
Усі ціни 17 →Пральна машина автоматична LG F4WV308S6E | 18 199 грн. |
Пральна машина LG F4WV308S6E | 19 550 грн. |
Пральна машина автоматична LG F4WV308S6E | 20 072 грн. |
Стиральная машина Lg F4WV308S6E | 22 187 грн. |
LG F4WV308S6E | 18 700 грн. |
Модификації LG Vivace V300 F4WV308S6E
Ціни на LG Vivace V300 F4WV308S6E |
---|---|---|---|---|
LG Vivace V300 F4WV308S6E білий | від 18 180 грн. | 17 пропозицій | ||
LG Vivace V300 F4WV308S6TE сріблястий | від 20 480 грн. | 11 пропозицій |