Прасувальна дошка EGE Mini One (18359)
Фото 3 |
EGE Mini One |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGE Mini One
Усі ціни 31 →Гладильная доска EGE MINI ONE 30*90 см (18359) 18359 | 479 грн. |
Ege 18359 Blue Lines | 729 грн. |
EGE MINI ONE 30х90 см (18359 Lavender) MINIONE30х90см(18359Lavender) | 729 грн. |
Прасувальна дошка Ege Mini One Pink Flowers 30x90 см (18359 Pink Flowers) | 729 грн. |
Гладильная доска EGE MINI ONE Newspaper Blue 30*90 см (18359 newspaper blu | 657 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →