Стабілізатор напруги Luxeon LDR-3000VA 3 кВА / 2400 Вт
Відео 2Фото 2 |
Luxeon LDR-3000VA 3 кВА / 2400 Вт
2.5 кВА / 2000 Вт3 кВА / 2400 Вт
Тип:релейний
Потужність:3 кВА, активна 2400 Вт
Вхідна напруга:105-270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Luxeon LDR-3000VA 3 кВА / 2400 Вт
Усі ціни 6 →Стабилизатор напряжения LUXEON LDR-3000 | 4 388 грн. |
Стабілізатор напруги Luxeon LDR-3000 | 4 331 грн. |
Стабилизатор напряжения Luxeon LDR-3000 | 4 300 грн. |
Стабілізатор напруги LUXEON LDR-3000 | 3 855 грн. |
Стабілізатор напруги 2400 Вт для дому, квартири, холодильника Luxeon LDR-3 | 5 158 грн. |
Стабілізатор Luxeon LDR-3000 | 4 399 грн. |
anonim
9 липня 2018, 20:38
При включении пишет перегрузка #
пишет перегрузка хотя потребители не включены работал при мощности потребителя 1000-1300 ватт
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Luxeon LDR-3000VA:
- Час затримки до спрацьовування – 5/255 з
Модификації Luxeon LDR-3000VA
Ціни на Luxeon LDR-3000VA |
---|---|---|---|---|
Luxeon LDR-2500VA 2.5 кВА / 2000 Вт | від 2 457 грн. | 2 пропозиції | ||
Luxeon LDR-3000VA 3 кВА / 2400 Вт | від 3 855 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →