М'ясорубка Liberton LMG-33 нержавіюча сталь
Liberton LMG-33 |
|
Компанія Liberton називає модель напівпрофесійною електричною м'ясорубкою. У неї досить висока пікова потужність (3200 Вт), завдяки чому пристрій здатний легко перемелювати тверді продукти і будь-які види м'яса і справляється з великими об'ємами. Хоча все ж таки рекордної продуктивності не назвеш — м'ясорубка може обробляти до 2.4 кг м'яса на хвилину. У будь-якому випадку, для побутового використання цього більш ніж достатньо.
Виглядає Liberton LMG-33 теж солідно: лоток і шнек виконані з міцного металу, корпус не можна назвати компактним, та й вага приладу значний - 5.6 кг. Управління максимально просте і зрозуміле, тому що налаштувань у моделі практично немає. Зате є функція реверсу: при її включенні шнек починає рухатися у зворотному напрямку, виштовхуючи шматки, що застрягли назад у завантажувальний отвір і таким чином очищаючи конструкцію без необхідності розбирання всієї м'ясорубки. Комплектація моделі говорить про те, що вона насамперед розрахована на роботу з м'ясними виробами. У набір входять насадки для формування кеббе та домашніх ковбас, а також три диски з отворами діаметром 3, 5 та 7 мм для фаршу дрібного, середнього та великого помелу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Купити Liberton LMG-33 нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →М'ясорубка Liberton LMG-33 | 3 240 грн. |
Електромясорубка Liberton LMG-33 | 3 613 грн. |
М'ясорубка Liberton LMG-33 | 3 782 грн. |
Мясорубка Liberton lmg-33 | 3 442 грн. |
Liberton LMG-33 | 3 402 грн. |